Dealer Samochodów Volkswagen
Porsche Katowice
Porsche Sosnowiec

Nie znalazłeś swojego samochodu?
Wypełnij formularz
i zapytaj o model,
którego szukasz!







Parametry wyszukiwania: Resetuj parametry

Rok

Szczegóły

Cena

{{ item.marka }} {{item.model}}

{{item.rp}} silnik: {{item.silnik}}, nadwozie: {{item.nadwozie}}, napęd: {{item.naped}}, skrzynia: {{item.skrzynia}}, moc {{item.moc}} KM {{item.cena_przed | currency:''}} PLN

{{item.cena | currency:''}} PLN

Kontakt - Dział sprzedaży

Salon:
Pn. - Pt.: 8:00-19:00
Sobota: 8:00-14:00

Dział sprzedaży Samochodów Volkswagen w Sosnowcu

Florian Materlik
e-mail: florian.materlik@porscheinterauto.pl
tel.: 32 269 87 13
tel. kom.: 608 611 442

Łukasz Kosmalski
e-mail: lukasz.kosmalski@porscheinterauto.pl
tel.: +48 32 269 87 12
tel. kom.: 608 538 752

Ewelina Dróżdż
e-mail: ewelina.drozdz@porscheinterauto.pl
tel.: +48 32 269 87 14
tel. kom.: 608 660 481

Małgorzata Janus
e-mail: malgorzata.janus@porscheinterauto.pl
tel.: +48 32 269 86 94
tel. kom.: 662 278 437

Dział sprzedaży Samochodów Użytkowych Volkswagen w Sosnowcu

Rafał Freitag
Specjalista ds. sprzedaży VW Użytkowe
e-mail: rafal.freitag@porscheinterauto.pl
tel.: +48 32 269 87 15
tel. kom.: 668 042 037

Dział sprzedaży Samochodów Volkswagen w Katowicach

Sebastian Mikusz
e-mail: sebastian.mikusz@porscheinterauto.pl
tel.: +48 32 746 92 11
tel. kom.: 662 278 442

Sylwester Lużyński
e-mail: sylwester.luzynski@porscheinterauto.pl
tel.: +48 32 746 92 14
tel. kom.: 608 582 646

Monika Ridwelska
e-mail: monika.ridwelska@porscheinterauto.pl
tel.: +48 32 746 92 13
tel. kom.: 662 278 432

Piotr Papiernik
e-mail: piotr.papiernik@porscheinterauto.pl
tel.: +48 32 746 92 15
tel. kom.: 668 074 948

Mirella Kulba-Cierpioł
e-mail: mirella.kulba@porscheinterauto.pl
tel.: +48 32 746 92 12
tel. kom.: 881 280 588

Dział sprzedaży Samochodów Użytkowych Volkswagen w Katowicach

Michał Nawrocki
Specjalista ds. sprzedaży VW Użytkowe
e-mail: michal.nawrocki@porscheinterauto.pl
tel.: +48 32 746 92 22
tel. kom.: 501 237 019

Mateusz Pater
e-mail: mateusz.pater@porscheinterauto.pl
tel. kom.: 601 398 284

Michał Ziomek
e-mail: michal.ziomek@porscheinterauto.pl
tel. kom.: 509 346 186